Od 23.5. do 7.6.2023 jsme pracovně pryč a pak na dovolené. Všechny Vaše objednávky a dotazy vyřídíme rádi po návratu.

Novinky

Obnovujeme naší činnost :)

Od 1.3. ve spolupráci s pivovarem Sedmý schod v Žatci obnovujeme naši činnost :)

Jsme moc rádi a vděční za domluvu na spolupráci opět s pivy za která se můžeme postavit.

Nová (řemeslná) piva v nabídce

Připravujeme pro Vás nabídku řemeslných piv a speciálů, které pan sládek vaří s velkou láskou a umem.

Piva jsou ve skleněných 0,75 l lahvích .... a než to úplně prozradíme, pochlubíme se tím, jak byla osobně ochutnaná, testovaná a vybraná piva oceněna.

 

Nová piva v nabídce

Doprava a Vánoce

POZOR!  Dle upozornění dopravce prodlužujeme doručovací termíny na 3-4 pracovní dny. Doručení do Vánoc garantujeme u zásilek objednaných do středy 16.12.2020. Děkujeme za pochopení.

Změny v dopravě

Ode dneška, vzhledem k tristním zkušenostem s Česku poštou a 100% nárůstu poškozených zásilek (zejména při doručení na střední a severní Moravu) upřednostňujeme a umožňujeme dopravu pouze Messengerem, případně osobní převzetí nebo dodání v okolí našeho sídla. Tímto krokem se snažíme zabránit Vašemu zklamání z rozbité zásilky a nám nákladům spojeným s reklamací způsobenou třetí stranou. Děkujeme za pochopení. 

Na zdraví!

Nabídka firemních dárků
???????? Nechceme malovat čerta ani Mikuláše na zeď, ale už brzy přijde doba, kdy začnete řešit i firemní dárky. My jsme připraveni ???? 
 
???????? ???????? Early Christmas Birds. We know it might be too soon, but the time will come in a few days when you will be searching for your company presents and - here we are and ready! Orders here, delivery upon agreement.
 
???????? Es wird schon bald wieder Weihnachten und wir sind da, um Ihre Firmengeschenke zu liefern. Anlieferungen im Erzgebirgskreis, Kreis Chemnitz, Zwickau, Mittelsachsen und Leipzig nach Absprache (für Deutschland bitte momentan über Messenger oder email bestellen).
 
Nová doprava - Messenger

Dnešním dnem nabízíme našim zákazníkům možnost volby nového dopravce (k tradiční poště) - společnost Messenger. Doprava je pro koncového zákazníka levnější a my věříme, že bude také bezproblémová a reklamace za rozbité balíčky se stanou minulostí.

Dopravné se opět načítá v našem obchodě automaticky podle množství objednaných balíčků v objednávce, volbě dopravy z nabídky.

Messenger si u nás můžete vybrat buď při platbě předem převodem anebo s dobírkou (platba hotově nebo kartou kurýrovi).

Doufáme, že budeme všichni spokojeni!

 

Na zdraví

3.000 lahví!
Tadá! Za necelý rok fungování našeho eshopu jsme ke dnešnímu dni dodali zákazníkům 3.000 láhví piva s etiketou na přání.
 
Děkujeme za přízeň a na zdraví!
Upozornění pro fotograie

Upozornění pro fotografie:

Přejete-li si bezpodmínečně (nedoporučujeme) mít na lahvích fotografie, od 1/2020 zpracováváme pouze 2 fotografie na balení.

(Např. 1 balení MIX = 1 fotografie pro piva světlá a 1 pro piva tmavá.) 

Prosíme posílejte na náš email info@pivojakodarek.cz pouze fotografie s velmi jasnou a čitelnou kresbou a vysokým kontrastem. 

Konvertujeme je pro "černobílý" tisk (v barvě etikety) na láhev.

Fotografie by neměly obsahovat žádné rušivé pozadí - hrozí splynutí pozadí a hlavního "objektu".

Vycházíme z našich zkušeností a hůavním motivem je udělat pro Vás dárek v dobré kvalitě - proto i Váš  vstup musím být dostatečně dobrý :).

Hodnocení Heureka

Těší nás, že děláme radost a zákazníci jsou s námi spokojeni!

 

 

https://obchody.heureka.cz/pivojakodarek-cz/recenze/

 

Vánoce 2019

VÁNOČNÍ AKCE: Na Vánoce pro Vás tiskneme etikety metalickou červenou nebo modrou - dle vhodnosti k motivu. Zároveň upozorňujeme, že poslední vánoční objednávky pro dodání poštou přijímáme 16.12.2019, abyste zásilky dostali do Vánoc. V dopravách nyní nabízíme termíny dovozu do Prahy.

Nahoru
20 položek celkem
Zpět do obchodu